ПоддержатьУкраїнська

Порошенко звернувся до Зеленського з приводу підпису Єрмаком під протоколом засідання ТКГ

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко звернувся до Зеленського з приводу підпису Єрмаком під протоколом засідання ТКГ

Експрезидент України Порошенко заявив, що президент Зеленський має надати інформацію про те, на підставі яких директив голова ОПУ Андрій Єрмак підписав протокол засідання ТКГ від 11 березня 2020 року

"Створення будь-яких консультативних рад з російськими маріонетками – це саме шлях до повзучої капітуляції. Все зрозумілішою стає причина заяв щодо відмови від курсу на членство в НАТО і відновлення водопостачання до окупованого Криму. Бо цього хоче Кремль. Реалізація подібних ініціатив – рівнозначна державній зраді, відповідальність за яку вимірюється Кримінальним кодексом", - наголосив Порошенко в заяві, оприлюдненій пресслужбою "Євросолідарності".

"Ми вимагаємо від Президента Зеленського негайно надати вичерпну інформацію, на підставі яких директив керівник його Офісу ставив підпис під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи від 11 березня 2020 року, і якщо йдеться про самодіяльність, то його негайної відставки", - заявив він, передає "Інтерфакс-Україна".

Також Порошенко звернувся до Генеральної прокуратури та Служби безпеки України з вимогою розпочати кримінальне провадження щодо дії з ознаками державної зради, замаху на державний суверенітет і територіальну цілісність України, а також зловживання владою.

Як повідомлялося, у протоколі засіданні ТКГ 11 березня зазначається, що рішення ТКГ про заснування Консультативної ради планують підписати 25 березня 2020 року після консультацій з представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини.

За наявною інформацією, до складу Ради увійдуть правом вирішального голосу по 10 представників від України, 10 – від ОРДЛО, а також по одному представнику з правом дорадчого голосу від ОБСЄ, РФ, Німеччини та Франції за їхньою згодою.

Другие новости