ПоддержатьУкраїнська

Посадять всіх: президент Зеленський заявив про "посадки" корупціонерів, журналісти вказали, з кого починати

StopCor
StopCor

StopCor

Посадять всіх: президент Зеленський заявив про 'посадки' корупціонерів, журналісти вказали, з кого починати

Глава держави Володимир Зеленський очікує на започаткування антикорупційних процесів восени. Перших "посадок" президент очікує із початком роботи Антикорупційного суду, а також із призначенням нового Генпрокурора. Про це Зеленський розповів в інтерв'ю "1+1" за результатами 100 днів на посту. 

Посадять всіх: президент Зеленський заявив про ''посадки'' корупціонерів, журналісти вказали, з кого починати

Журналісти "СтопКору" уже четвертий рік поспіль викривають корупціонерів. Одна із гучних історій, яка прогриміла на всю країну, це куплений мандат екснардепа Скосаря. Саме із "посадок" таких одіозних особистостей, на думку журналістів, має почати оновлена ГПУ та Антикорупційний суд.

"Ми вважаємо, що дуже важливо, щоб нова команда, новообраний парламент та керівники правоохоронних органів показали нульову толерантність до так званих попередників у владі. Які шляхом обману та підкупу обіймали місця у ВР, а потім уникали покарання за свої злочини.

"Посадки" таких корупціонерів, на нашу думку, і є головним репутаційним викликом для нової влади. І саме з цього варто починати.

Сам екснардеп Скосар розповів на всю країну в жовтні 2014 року у прямому ефірі одного з телеканалів та навіть назвав імена й прізвища тих, кому особисто віддавав гроші за крісло у Верховній Раді.

Згодом перевірка детектором брехні підтвердила правдивість заяви Ігоря Скосаря про купівлю місця у виборчому списку ВО "Батьківщина" за 6 мільйонів доларів у 2012 році. Поліграф довів: Скосар справді заплатив гроші Арсенію Яценюку і Миколі Мартиненку за можливість стати депутатом.

Примітно, що за два роки справу проти Скосаря закрили. І за нашою інформацією, це сталось за сприяння заступника Генпрокурора Сторожука, колишнього однопартійця Яценюка.

На нашу думку, жоден із корупціонерів не має уникнути відповідного покарання", – зазначила журналістка "СтопКору" Наталя Мальцева.

Зазначимо, що новопризначений Генпрокурор Руслан Рябошапка має намір звільнити усіх чинних заступників.

Про такі плани Рябошапки у понеділок 2 вересня повідомили "Українські новини" з посиланням на поінформоване джерело.

За словами інсайдера видання, ніхто не залишиться на своїх посадах, буде нова команда.

Примітно, що вранці Рябошапка уже звільнив одного із заступників – Анатолія Матіоса.

Зазначимо, що Дмитро Сторожук обіймав посаду першого заступника Генпрокурора із 7 червня 2016 року.

З 5 березня 2014 році до 24 жовтня 2014 році він був головою Державної виконавчої служби України.

А з 11 листопада року до травня 2016 року — народним депутатом України VIII скликання від політичної партії "Народний фронт".

Другие новости