ПоддержатьУкраїнська

Термін давності ще не минув: НАБУ поновить кримінальне провадження у справі екснардепа Скосаря?

StopCor
StopCor

StopCor

Термін давності ще не минув: НАБУ поновить кримінальне провадження у справі екснардепа Скосаря?

В Україні запрацював новий парламент. Та попри повне перезавантаження влади, суспільство й досі сумнівається у можливості потрапити до Ради чесним шляхом. Адже все ще на слуху гучна історія про "валізу з готівкою" від скандального екснардепа Скосаря. Чи вдасться довести цю справу до логічного завершення і покарати корупціонера – дізнавалась Наталія Мальцева.

https://www.youtube.com/watch?v=4DN8mPLsbSY

Нагадаємо, кримінальне провадження за фактом купівлі Скосарем теплого крісла під куполом було закрите заступником Генерального прокурора України Дмитром Сторожуком начебто за відсутністю складу злочину.

"Генеральна прокуратура була зобов'язана зареєструвати ці заяви. Провадження закриті, оскільки встановлено відсутність кримінального правопорушення. Це все вигадки, які ми чули від різних політиків, та які не підтвердилися", – заявили тоді у ГПУ.

Керівництво Генеральної прокуратури наразі змінено, тож нарешті з'явилася надія на повне та справедливе розслідування справи про 6 млн доларів США. Тому "СтопКор" подав заяву до Національного антикорупційного бюро України з вимогою поновити кримінальне провадження.

В одному з ток-шоу пан Скосар сам розповів про сумки з ''кешем'', за який купив собі місце в парламенті позаминулого скликання

"Ми, громадська організація "Стоп корупції", вже тривалий час слідкуємо за цією ситуацією і побачили, що державні органи не взяли її до уваги, повністю не розібралися в ній. Тому ми вирішили діяти процесуально правильним шляхом, для цього ми написали заяву до Національного антикорупційного бюро і сподіваємось, що після перезавантаження влади антикорупційне бюро розбереться в цій ситуації, надасть їй належну правову оцінку, а винні будуть покарані", – наголошує правозахисник Роман Литвин.

Зауважимо, що оскільки за процесуальними нормами строки давності злочину ще не минули, зберігається можливість покарати хабародавця, який наразі перебуває на волі та симулює раптову "амнезію" з приводу ним самим озвученої скандальної історії.

Другие новости