ПоддержатьУкраїнська

Посол України в США Чалий розкрив таємний сенс "російських" князя Ярослава і його дочки Анни

StopCor
StopCor

StopCor

Посол України в США Чалий розкрив таємний сенс 'російських' князя Ярослава і його дочки Анни

Російська влада намагається довести світовій спільноті, що європейські династії спочатку залежали від Росії, отже, РФ отримує право "вирішувати", що далі робити зі "слабкою" Європою.

Таку точку зору висловив посол України в США Валерій Чалий, коментуючи заяву Володимира Путіна, передає "Діалог.UA".

На своїй сторінці в соцмережі дипломат зазначив, що підтекст про "російських" князя Ярослава і його молодшу дочку Анну – частина гібридної війни. Спроба господаря Кремля переписати історію не проста обмовка або незнання історії.

Посол України в США Чалий розкрив таємний сенс ''російських'' князя Ярослава і його дочки Анни

"Все набагато складніше. У позиції російського режиму проглядається спроба показати, що королівські, а потім імперські європейські династії залежали від Росії. І саме Росія буде вирішувати, що далі робити з "аморфною", "слабкою", "невпевненою в собі" Європою, "захід якої наближається". Тому послідовність: "наш князь Ярослав" – "наша Анна" – королева Франції ... може мати в збуджених мізках своє продовження ", – вважає Чалий.

Він нагадав, що раніше подібні шлюби могли привести до територіальних претензій. "А ще Єлизавета Ярославна – королева Норвегії й Данії. Є ще Анастасія Ярославна – королева Угорщини. Так що стежте за руками ... ", – порекомендував Чалий.

Нагадаємо, історичний конфуз стався з Володимиром Путіним у Франції 29 травня. Кадри заяви господаря Кремля опублікували всі ЗМІ. Журналіст Роман Цимбалюк поскаржився, що такими темпами в Москві пам'ятників киянам стане ще більше.

Другие новости