ПоддержатьУкраїнська

Прем'єр-міністр Естонії закликав Україну "терміново виправити політичну помилку"

StopCor
StopCor

StopCor

Прем'єр-міністр Естонії закликав Україну 'терміново виправити політичну помилку'

Прем'єр-міністр Естонії наполіг на виключенні країни зі списку офшорів. За його словами, Україна допустила помилку, яку необхідно виправити.

Естонський прем'єр-міністр Юрі Ратас зустрівся з українським колегою Володимиром Гройсманом та міністром фінансів України Олександром Данилюком у Давосі.

Естонський політик закликав українських колег вирішити питання з включенням Естонії до списку офшорних зон.

"Включення Естонії Україною до так званого податкового раю – це помилка, що викликає жаль, її потрібно терміново виправити. Ця ситуація означає, що в естонських підприємств в Україні з'явилися додаткові обов'язки й вони від цього кожен день зазнають збитків. Це неприйнятна ситуація й Естонії потрібно стояти за своїх підприємців", – розповів Ратас.

За словами прем'єр-міністра Естонії, Україна єдина країна, яка зарахувала естонську державу до списку офшорів.

"Естонія – член Євросоюзу та Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) і наша податкова політика відповідає всім міжнародним вимогам і стандартам, в тому числі законам України", – підкреслив політик.

Тим часом і Гройсман, і Данилюк підтвердили, що це питання наразі розглядається. Нагадаємо, раніше глава МЗС Естонії Свен Міксер заявив, що Україна помилково включила його країну до списку офшорних зон. При чому зробила вона це 27 грудня минулого року, не повідомляючи про свій намір.

"Ми дізнались про це лише 8 січня", – наголосив Міксер.

Дипломат також зауважив, що ця ситуація виникла, оскільки українська сторона неправильно інтерпретувала естонський закон про податок на прибуток.

Другие новости