ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" взяв участь в обговоренні перспектив розвитку та реформування критичної інфраструктури України

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' взяв участь в обговоренні перспектив розвитку та реформування критичної інфраструктури України

Представники ГО «Стоп корупції» взяли участь у круглому столі на тему перспектив розвитку та реформування дорожньої галузі як однієї зі складових критичної інфраструктури країни. За даними Кабміну, 95% доріг потребують капітального ремонту. А торік українські дороги визнали найнебезпечнішими в Європі. Аби покращити стан доріг, зменшити кількість ДТП та побудувати конструктивний діалог між представниками всіх гілок влади та громадськістю, Державне агентство автомобільних доріг України ініціювало проведення круглого столу. 

''СтопКор'' взяв участь в обговоренні перспектив розвитку та реформування критичної інфраструктури України

На заході, який організували в Державному агентстві автомобільних доріг, зібрались керівники міністерств, представники Служби безпеки України, голови обласних державних організацій, народні депутати України, представники підрядних дорожніх підприємств та громадських організацій.

«Основне завдання, яке я поставив перед собою та перед начальниками служб доріг в областях – проводити на основі важливого принципу усі роботи, які розпочаті, паралельно розпочинаємо завершення роками незавершених проектів, як незавершений, наприклад, з 2007 року міст через Хаджибейський лиман в Одеській області. Мусимо показати, що держава розумно й економно витрачає бюджетні кошти», – зазначив виконувач обов’язків голови Укравтодору Славомір Новак.

''СтопКор'' взяв участь в обговоренні перспектив розвитку та реформування критичної інфраструктури України

Цьогоріч виділили рекордні кошти на відновлення автодоріг. Понад 45 млрд гривень виділили з державного бюджету на видатки дорожньої інфраструктури, а це на 12 млрд більше, аніж в минулому році.

«Ми хотіли назвати певний рік, 19-ий чи 20-ий, роком мостів в Україні. Насправді ситуація дуже критична і мені дуже прикро констатувати, що за 25 років ми збудували через Дніпро лише 1 міст, коли наш північний сусід-ворог за 3 роки збудував міст через морську протоку. Китай за 8 років збудував 55 км між Макао і Гонконгом. Ці мости мають зшити країну асфальтними нитками», – зазначив заступник міністра інфраструктури України.

''СтопКор'' взяв участь в обговоренні перспектив розвитку та реформування критичної інфраструктури України

«Сьогоднішній захід є дуже важливим для формування єдиної суспільної позиції до протидії викликам, перед якими постала наша країна. Успішна реалізація заходів з відновлення вітчизняної дорожньої інфраструктури потребує концентрації спільних зусиль органів безпеки, міністерств та відомств, приватних структур, та громадських організацій, спрямованих на розбудову систем, які дозволяють забезпечити захист критичної інфраструктури в автодорожній галузі», – зазначив заступник начальника Головного управління контррозвідувального захисту економіки держави Андрій Негляд.

Представники громадських організацій наголосили, що використання бюджетних коштів та безпосередньо їх реалізація повинні бути прозорими для громадськості.

«Україна і погані дорогі – це вже стали слова-синоніми. Щойно виїжджаєш за межі країни – одразу відчуваєш, наскільки дороги стали кращі. Ми, як громадський сектор, повинні мати доступ до цієї інформації і мати можливість верифікувати, наскільки вона правдива, наскільки вона повноцінна, ця інформація, і тоді в нас буде ефективне використання цих коштів. Власне, ми готові брати в цьому участь і заохочуємо всі інші ГО сприяти цьому процесу», – зазначив координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Другие новости