ПоддержатьУкраїнська

Президент Росії у розмові з головою Європейської Ради згадали Україну

StopCor
StopCor

StopCor

Президент Росії у розмові з головою Європейської Ради згадали Україну

Президент РФ Путін у ході телефонної розмови з головою Європейської Ради Шарлем Мішелем обговорювали ряд тем, серед яких є і Україна.

"У ході телефонної розмови Володимира Путіна з Головою Європейської Ради Шарлем Мішелем відбувся обмін думками з актуальних міжнародних проблем", — вказано у повідомленні Кремля, передає "UNN".

Докладно розглянута тематика лівійської кризи, у тому числі в контексті підготовки до проведення міжнародної конференції щодо Лівії 19 січня 2020 року у Берліні.

"Порушено питання врегулювання на південному сході України. Підкреслена безальтернативність Мінського комплексу заходів і необхідність повного і безумовного виконання сторонами внутрішньоукраїнського конфлікту рішень, досягнутих у "нормандському форматі". — зазначили у Кремлі щодо України.

У свою чергу, журналіст Рікард Йозвяк повідомив, що ЄС підтримує: "незалежність, суверенітет та територіальну цілісність у межах її міжнародно визнаних кордонів". Аналогічне повідомлення зробили і у пресслужбі Європейської Ради.

Другие новости