ПоддержатьУкраїнська

Президент Трамп вніс в Сенат кандидатуру нового посла США в Україні

StopCor
StopCor

StopCor

Президент Трамп вніс в Сенат кандидатуру нового посла США в Україні

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вніс на розгляд американського Сенату кандидатуру Кіта Дейтона на посаду посла в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передає "Сьогодні".

"Кандидатура відправлена в Сенат: Кіт Дейтон висувається на посаду надзвичайного і повноважного посла в Україні", – зазначається в тексті.

Про намір висунути Дейтона на цю посаду Трамп повідомив 2 травня 2020 року.

Дейтону – 71 рік.

Він отримав ступінь бакалавра гуманітарних наук, ступінь магістра історії та ступінь магістра міжнародних відносин. Володіє російською мовою і трохи розмовляє німецькою.

Крім досвіду у військово-політичній сфері, за час своєї служби генерал Дейтон обіймав чотири командні посади як офіцер-артилерист, він також був офіцером з оперативних питань і начальником штабу.

Генерал Дейтон працював директором з оперативних питань і директором з агентурної розвідки Розвідувального управління міністерства оборони у Вашингтоні, зокрема був директором Групи з вивчення Іраку для операції "Іракська свобода" в Іраку; потім очолював Управління стратегії, планування та політики міністерства Сухопутних військ, перш ніж отримав призначення в Єрусалим у грудні 2005 року.

Також він добре ознайомлений з ситуацією в Україні та зараз є американським військовим радником США для нашої країни в сфері оборони.

На думку директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського, це дуже вдала для Києва кандидатура.

Другие новости