ПоддержатьУкраїнська

"Прийшов попри загрозу", – нардепи від "ЄС" Зеленському (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

'Прийшов попри загрозу', – нардепи від 'ЄС' Зеленському (відео)

Народні депутати від Євросолідарності Ірина Геращенко та Олексій Гончаренко потролили президента Володимира Зеленського, який прийшов до їхнього сектору для «з’ясування стосунків». Зокрема, вони зазначили, що у цей час там також знаходилася Софія Федина, якій закидають «погрозу вбивством» главі держави.

https://youtu.be/hM1iP6e-5Xc

«Євросолідарність висловлює своє щире захоплення мужністю і сміливістю президента Володимира Зеленського, який вчора рішуче завітав до сектору нашої політичної сили, незважаючи на те, що поряд знаходилася Софія Федина — потенційна загроза президентам», — пожартувала Геращенко.

Раніше повідомлялося, що під час виступу у Раді Гончаренко порівняв Зеленського з його персонажем Голобородько з серіалу Слуга народу.

У свою чергу президент після цього вирішив піти до сектору Євросолідарності, і попередити нардепа, щоб той «не переходив на особистості».

Другие новости

Работникам телемарафона сохранено бронирование от мобилизации

Работникам телемарафона сохранено бронирование от мобилизации

Согласно приказам Минкультуры телеканалы отвечают критериям предприятия, учреждения и организации, которые критически важны для функционирования экономики и обеспечения жизнедеятельности населения в особый период