ПоддержатьУкраїнська

Прокурора Миколаївської області Луценко відсторонив від посади

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурора Миколаївської області Луценко відсторонив від посади

Стосовно прокурора Миколаївщини В'ячеслава Кривов'яза призначено службове розслідування.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко усунув від виконання службових обов'язків прокурора Миколаївської області В'ячеслава Кривов'яза і призначив у зв'язку з його діяльністю службове розслідування. Як повідомляє прес-служба ГПУ, відповідний наказ був затверджений главою ГПУ 24 червня.

Раніше повідомлялося, що голова Миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков прийняв рішення покинути займану посаду. Президент України Петро Порошенко, при цьому, вказав на те, що рішення Мерікова пов'язане з гучним корупційним скандалом, до якого причетні вищі чини Миколаївської ОДА.

Крім цього, 15 червня президент виступив за звільнення прокурора Миколаївської області В'ячеслава Кривовяза і голови Миколаївського обласного управління поліції Віталія Гончарова.

Нагадаємо, 3 червня першого заступника голови Миколаївської ОДА, Героя України Миколу Романчука затримали за хабар у 80 тисяч доларів. Пізніше при обшуку в його будинку виявили валізу з 300 тисячами доларів, підземний тунель, де розташовувалися сейфи. У них чиновник зберігав золоті злитки, старовинні книги та ікони, нагороди, столове срібло, а також "чорну бухгалтерію".

Другие новости