ПоддержатьУкраїнська

“Путін — убивця?”, — Шольц відповів дітям на запитання, чи є Путін убивцею

Мария Цихоцкая
Мария Цихоцкая

Редактор ленты новостей

“Путін — убивця?”, — Шольц відповів дітям на запитання, чи є Путін убивцею

У мережі опублікували відео, у якому Олаф Шольц спілкується з дітьми. У ролику дитина питає канцлера Німеччини, чи є Путін убивцею.

 Олаф Шольц, канцлер Німеччини Фото: DW

Шольц на запитання відповіді не дає. Голова уряду Німеччини каже, що "Путін несе відповідальність за життя тих людей, яким загрожує небезпека", і в якості прикладу наводить російського опозиціонера Олексія Навального, який зараз сидить у колонії.

Потім  дитина питає Шольца про те, чи очільник Кремля повинен сісти до в'язниці. “Це має вирішувати народ Росії”, — відповів канцлер ФРН.

Нагадаємо:

  • Президент Росії Володимир Путін скликав позапланове засідання Ради безпеки Росії 21 лютого. Наразі невідомо, що буде обговорюватися на ньому.
  • Президент Франції Еммануель Макрон запропонував провести Володимиру Путіну та Джо Байдену саміт із питань безпеки, на якому будуть обговорювати припинення вогню на Донбасі та зупинку російської агресії.
  • Еммануель Макрон спілкувався з Володимиром Путіним відразу після розмови із Зеленським. Очільник РФ, за словами французької сторони, погодився на деякі поступки.

Другие новости