ПоддержатьУкраїнська

Путін жорстоко обізвав українських націоналістів

StopCor
StopCor

StopCor

Путін жорстоко обізвав українських націоналістів

Президент Російської Федерації Володимир Путін відреагував на яскраву промову українського президента Петра Порошенка, в якій той використав вірші поета Лермонтова про "немиту Росію". Він гостро висловився про належність України за часів Російської імперії, про дружбу з Європою й українських націоналістів, при цьому використовуючи слово "придурки" та інші жорсткі вислови.

Новину повідомляє "Преса України".

Про це він заявив 15 червня під час "Прямої лінії з президентом Росії", відповідаючи на – як було заявлено – "запитання з мережі ВКонтакте".

"Я не бачив цього виступу, але мені вчора про це сказали. Це говорить про те, що він знає російську класику, цікавиться російською літературою. За це похвалю", – сказав президент РФ.

При цьому Путін зазначив, що Порошенко цитував Лермонтова не в повному обсязі, і прочитав другу строфу.

Быть может, за стеной Кавказа

Сокроюсь от твоих пашей,

От их всевидящего глаза,

От их всеслышащих ушей.

"Лермонтов – якщо це був він - написав ці вірші в 1841 або 42 році приблизно, коли їхав на Кавказ ... У цей момент області, які зараз вважаються Україною, були областями Росії. Так що тут особливо ніс немає чого задирати", – заявив Путін.

"Він просто переїжджав в іншу частину Російської імперії, нікуди не виїжджав. Може, Петро Олексійович таким чином подає нам сигнал, що він теж нікуди не збирається.. Просто робить це тонко, з оглядкою на ура-патріотів або справжніх націоналістів - придурків...", – продовжив знущання президент РФ.

За словами Путіна, "швидше за все Порошенко хотів показати своїм виборцям, що виконує дані обіцянки, робить цивілізаційний вибір, веде країну до Європи", але зазначив, що "блакитних мундирів" у Європі більше, ніж в Росії ".

Президент РФ порадив українському президенту "не розслаблятися і поглядати по сторонах".

На думку Путіна, "у багатьох людей в Україні можуть виникнути питання гігієнічного характеру".

Російський президент заявив, що "не буде жорстко відповідати Порошенку з поваги до українського народу, спільної історії", проте процитував Тараса Шевченка:

"Доборолась Україна до самого краю, гірше ляхів власні діти її розпинають".

Президент РФ також порадив Порошенку "закрити рахунки в офшорних зонах, перш ніж ставати європейцем" і побажав Україні, "щоб складний період її історії скоріше закінчився".

Нагадаємо, згідно з розслідуванням, яке опублікував Міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) 3 квітня 2017 року, з президентом РФ Володимиром Путіним можуть бути пов'язані офшори, обіг по банківських рахунках яких перевищує 2 мільярди доларів.

Другие новости