ПоддержатьУкраїнська

Рада може знизити акциз на ввіз євроблях

StopCor
StopCor

StopCor

Рада може знизити акциз на ввіз євроблях

Група народних депутатів фракції "Слуга народу" зареєструвала у Верховній Раді законопроект №3389 про зниження ставок акцизного податку при ввезенні транспортних засобів на територію України.

Згідно з пояснювальною запискою до документу, депутати пропонують тимчасово - протягом 180 календарних днів з моменту вступу закону в силу - скасувати віковий коефіцієнт при розрахунку ставки акцизного податку для легкових, вантажних автомобілів та інших транспортних засобів.

"За чинним законодавством розмір акцизу на дизельний автомобіль віком 10 років об'ємом двигуна - ред.) 1,6 л становить 1200 євро, а по запропонованій законопроектом формулі - лише 120 євро, або в 10 разів менше! Такий механізм забезпечить справедливий розрахунок вартості розмитнення, коли купуючи авто 2010 року випуску майбутній власник не буде сплачувати акциз в 10 разів більше, ніж власник авто 2019 року", - пояснив депутат Євген Брагар у Facebook.

Ці норми пропонується поширити в тому числі на ті транспортні засоби, які ввезли в Україну до набрання чинності цього законопроекту як закону.

Другие новости