ПоддержатьУкраїнська

Разом нас багато: нові осередки "СтопКору" відкрили у Дніпрі та П’ятихатках

StopCor
StopCor

StopCor

Разом нас багато: нові осередки 'СтопКору' відкрили у Дніпрі та П’ятихатках

У родині "СтопКору" - чергове поповнення, цього разу на Дніпропетровщині: два нові відокремлені підрозділи "Стоп корупції" з’явились в самому Дніпрі та місті П’ятихатки. З цього приводу для містян та медійників провели прес-конференцію та вручили очільникам нових регіональних осередків свідоцтва про їхню реєстрацію – повідомляє наш кореспондент Алла Легеза.

https://www.youtube.com/watch?v=0n8SEN3ZMx0

Координатор проєкту "Стоп корупції" Богдан Хмельницький підкреслив: це вже 57-й та 58-й осередки організації в Україні.

Бандитські принципи роботи чиновників, кришування нечесних бізнесменів, байдужість місцевої влади та правоохоронних органів – ось те, з чим передусім боротимуться активісти.

Нові осередки презентували на прес-конференції

"Найперша проблематика, якою ми будемо займатися, це звичайно, прояви корупції, які захлиснули місто, як і всюди. Ми будемо вивчати, пояснювати і дуже жорстко боротися з будь-якими проявами корупції", - наголосив голова Дніпровського районного відокремленого підрозділу "Стоп корупції" Артем Мірошниченко.

Його колега з П’ятихатського районного відокремленого підрозділу Володимир Підлісняк додає: у нашому районі, в першу чергу, осередок боротиметься з випадками корупції в бюджетній сфері.

"Я як колишній державний службовець більш до цього налаштований. Я думаю, що ми разом із друзями, разом зі всією Україною зробимо так, щоб це ганебне явище в нашій країні викорінити", - підкреслив активіст.

Нагадаємо, за 4 роки існування проєкту "Стоп корупції" в Україні відкрили майже 60 регіональних осередків, що вже працюють у найвіддаленіших куточках країни. Координатори організації запрошують всіх небайдужих активістів вступати до лав армії борців із корупціонерами, яка невпинно росте.

Другие новости