ПоддержатьУкраїнська

Рішення морського трибуналу ООН в справі України проти РФ задовольнило Москву

StopCor
StopCor

StopCor

Рішення морського трибуналу ООН в справі України проти РФ задовольнило Москву

У Росії задоволені рішенням міжнародного арбітражного трибуналу в справі "Україна проти РФ" за Конвенцією ООН з морського права.

Про це йдеться в повідомленні міністерства закордонних справ РФ, передає "UNN".

"Російська Федерація задоволена тим, що прийняте рішення враховує наш ключовий аргумент", - заявили в РФ, додавши, що на їхню думку, за позовом стоїть те, що вони назвали "спробою довести" суверенітет України над Кримом.

МЗС Росії в той же час заявило, що висновки трибуналу щодо інших заперечень РФ будуть "ретельно проаналізовані та враховані на етапі підготовки відповідного російського меморандуму по суті спору, який треба буде представити в арбітраж до 20 серпня 2021 року".

Нагадаємо, напередодні арбітражний трибунал ООН з морського права підтвердив свою юрисдикцію розглядати позов України щодо незаконного будівництва Росією мосту через Керченську протоку і незаконної зупинки суден.

Пізніше МЗС України прокоментувало рішення суду.

Як повідомляв "UNN" 14 вересня 2016 року МЗС направило РФ повідомлення про арбітраж, позов, а також підстави, на яких він базується, відповідно до Конвенції ООН з морського права. 22 грудня 2016- го було сформовано Арбітражний суд, який розглядає справу України проти РФ.

Після подачі Україною Меморандуму в Арбітраж (19 лютого 2018 року) з 19 травня 2018 року по 27 листопада 2018 року здійснювалися письмові заяви сторін в арбітраж про наявність юрисдикції: заперечення Росії про наявність юрисдикції та відповіді-коментарі України із зазначенням змістовних доказів наявності юрисдикції у Арбітражу розглядати справу.

10-14 червня 2019 року в Гаазі відбулися усні слухання Попередніх заперечень РФ про наявність юрисдикції.

Другие новости

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным 'Мазепа'

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным "Мазепа"

Для сбора нужных сведений подозреваемый обходил местность и скрыто фиксировал объекты, а затем передавал "отчет" в фсб в виде текстовых сообщений, фотографий, видеозаписей и отметок на электронных картах