ПоддержатьУкраїнська

РНБО замість Данилюка очолить Богдан – Березовець повідомив сенсаційну новину

StopCor
StopCor

StopCor

РНБО замість Данилюка очолить Богдан – Березовець повідомив сенсаційну новину

Після відставки Олександра Данилюка з посади секретаря РНБО стало відомо про нового кандидата на важливу посаду.

Відомий політолог Тарас Березовець заявив про те, що глава Офісу президента Андрій Богдан незабаром може очолити Раду національної безпеки і оборони. Про це Березовець написав у своєму телеграм-каналі, передає Діалог.UA.

 Олександр Данилюк

Згідно з опублікованою інформацією, Богдан став особливо токсичним для Зеленського і хоче перечекати складні часи на новій посаді. Крім того, величезний бюджет РНБО спокушає Богдана можливістю брати участь у його розподілі.

"На вихідних Зеленський провів консультації, за підсумками яких погодив рішення прийняти відставку Олександра Данилюка. Власне, це й не дивно, оскільки конфлікт Данилюка з Богданом перейшов у відкриту фазу. І його підсумком стало те, що Данилюка не включили до складу офіційної делегації на візит в Нью-Йорк. Це і стало для секретаря РНБО останньою краплею. Плюс Данилюк через зв'язки з демократами в США не хоче бути поруч із Зеленським на тлі розгортання скандалу з Коломойським.

Американці будуть дотискати олігарха, і тріски полетять у всіх, хто опиниться поруч. Тепер питання: хто замінить Данилюка. РНБО в бюджеті на 2020 рік отримав закриту статтю фінансування у 28 млрд грн, і цей солодкий шматок не може залишитися без нагляду. Ходять чутки, що в РНБО може "застрибнути" Андрій Богдан, який став особливо токсичним для Зе. Там він сподівається відсидітися до кращих часів і ще й "намочити дзьобик" в мільярдний бюджет РНБО", – написав він.

Другие новости