ПоддержатьУкраїнська

Конфлікт інтересів "у кубі": як родина Мішалових нагріває руки на шкільних котельнях Дніпра

StopCor
StopCor

StopCor

Конфлікт інтересів 'у кубі': як родина Мішалових нагріває руки на шкільних котельнях Дніпра

Місто Дніпро останнім часом перетворилось на епіцентр корупційних скандалів. Скандальні забудови, ремонти доріг та сумнівні тендери – і все це під "дахом" одного з депутатів міськради – В’ячеслава Мішалова. Та ще яскравіше ілюструє "дерибан" місцевого бюджету схема з опаленням навчальних закладів. Чому напередодні опалювального сезону деякі школи й досі не мають котелень і ризикують пережити "льодовиковий період"? Дивіться в ексклюзивному розслідування Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=zwSZcDU5dVM

Ще кілька років тому, у 2016-му, Дніпровська міська рада вирішила встановити 22 твердопаливні котельні в школи й садочки міста. Вартість кожної мала становити майже 1,5 млн грн. Загальна сума проєкту – 33 мільйони.

А придбати котельні вирішили у підприємства, що належить колишній дружині Мішалова – Олені. До речі, саме пані Олена Сусідка-Мішалова є власницею "Конкорд банку", який навіть відкрив кредитну лінію на фінансування цього проєкту.

Ба більше, без проведення будь-якого тендеру підрядником на встановлення та обслуговування цих котелень стала фірма "Мастер-Буд", яка належить батьку екссекретаря міськради Дмитра Мішалова і вже неодноразово фігурувала в корупційних скандалах.

В афері задіяні батько, ексдружина та сам В'ячеслав Мішалов

Але і це ще не все. Такі котельні працюють на твердому паливі, так званих пелетах. І як ви думаєте, хто постачає їх в комунальні заклади? Завод "Дніпропрес", що належить особисто пану Мішалову:

"Я колись придбав завод "Дніпропрес", він був майже банкрут, а тепер це успішне підприємство", – вихвалявся сам пан В’ячеслав в одному зі своїх інтерв’ю.

Тож маємо просто якийсь конфлікт інтересів "у кубі", адже у схемі задіяні колишня дружина, батько та особисто депутат Мішалов.

Та найголовніше, що вдалося дізнатись знімальній групі "СтопКору" під час перебування у Дніпрі – це те, що у частині навчальних закладів вказані котельні й досі не встановлені.

Другие новости