ПоддержатьУкраїнська

Російська журналістка у вишиванці задала Порошенку незручне запитання

StopCor
StopCor

StopCor

Російська журналістка у вишиванці задала Порошенку незручне запитання

У Давосі одна з журналісток задала Петру Порошенку провокаційне запитання про війну. Український лідер відмовився відповідати, оскільки запитання пролунало мовою агресора.

Новину передає "Преса України".

Український президент Петро Порошенко поспілкувався з журналістами в Давосі, де зараз проходить Всесвітній економічний форум. Одна з представниць російських ЗМІ запитала в українського лідера, навіщо він прийняв закон про війну. Йдеться про закон про реінтеграцію Донбасу.

На що Порошенко заявив, що дасть відповідь, якщо запитання прозвучить українською мовою. Він також закликав журналістку, яка поставила незручне запитання, зняти вишиванку, у яку вона була одягнена.

Остання відповіла лідеру, що він чудово розуміє російську, тому може дати відповідь на поставлене запитання.

"Я розумію й англійську, й інші мови. Але на питання відповідаю українською", – підкреслив гарант.

Діалог між сторонами завершила охорона. Про це заявляють ЗМІ. Варто зазначити, що у Давосі президент спілкувався англійською мовою.

Як повідомлялось раніше, український президент Петро Порошенко пробуде у Давосі до 26 січня. За попередніми даними, він має провести зустріч з американським колегою Дональдом Трампом.

До слова, Порошенко вже провів переговори з головою МВФ Крістін Лагард. Подія відбулась 24 січня, у перший же день прибуття президента у Давос. За словами Лагард, переговори вийшли "конструктивними". Сторони підняли питання про розвиток економічної ситуації в Україні та нові перспективи.

Другие новости