ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" став свідком грубих порушень з боку орендаря дитсадка на столичній Русанівці

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' став свідком грубих порушень з боку орендаря дитсадка на столичній Русанівці

Представники громадськості спільно з посадовцями КМДА та помічником депутата Київської міської ради Петровця склали акт обстеження дитячого садочка по вулиці Плеханова та виявили факти порушень рішень КМДА. Йдеться про реконструкцію та переобладнання будівлі з боку орендатора. На такі дії у КМДА жодних погоджень та дозволів не видавали. Подробиці розповіли журналісти "СтопКору", які підготували низку сюжетів про скандал навколо ДНЗ та взяли участь у зборах. 

''СтопКор'' став свідком грубих порушень з боку орендаря дитсадка на столичній Русанівці

"Нас запросили жителі Русанівки, щоб зафіксувати громадські збори, де розглядалося питання оренди дитячого садочка № 220 за адресою вул. Плеханова 6, а. На зборах були присутні сторона орендаря – ТОВ "Крістал Едьюкейшн Груп", яке хоче створити приватний дитячий садок, а також орендатора – представник КМДА та місцева громада. Люди вимагали від орендаря припинити будь-які внутрішні та зовнішні роботи на території садочка через ризик створення багатоповерхової забудови.

Зрештою, громада за участю представника КМДА та помічника депутата Київради Петровця склала акт обстеження садочка та виявили явний факт реконструкції та переобладнання будівлі, що за рішенням КМДА заборонено. Громада Русанівки й надалі буде боротися за садок, а найближчим часом депутат Петровець винесе на сесію Київради питання про розірвання договору оренди з ТОВ "Крістал Едьюкейшн Груп", – розповіли журналісти "СтопКору".

''СтопКор'' став свідком грубих порушень з боку орендаря дитсадка на столичній Русанівці

Нагадаємо, у жовтні 2017 року комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування ухвалила рішення винести на розгляд сесії Київради питання щодо розірвання договору із рейдером-забудовником дитячого садка № 220 по вулиці Плєханова, 6, а у Києві. Про це з мерії повідомили активісти "Стоп корупції", які прийшли на підтримку ініціативної групи батьків з Лівобережного масиву столиці.

Зазначимо, що перед початком засідання комісії батьки разом із дітьми розіграли під КМДА імпровізовану виставу. Люди провели перфоменс у вигляді суду над столичним міським головою, столичними чиновниками та депутатами Київради з вимогою повернути дошкільний навчальний заклад дітям, а не віддавати дитсадок комерційній структурі.

Нагадаємо, раніше жителі столичного масиву Лівобережна встановили барикади біля дитячого садка № 220 по вулиці Плеханова, 6, а. У такий спосіб люди протестували проти спроби зруйнувати будівлю закладу в разі проведення реконструкції системи газопостачання, яку запланували у "Київгаз". Подробиці повідомили активісти "Стоп корупції".

"На сьогодні Київгаз хоче провести реконструкцію системи, причому частково пошкодити садочок. Там труба проходить біля садочка і для проведення робіт доведеться розібрати дитячі майданчики. І, можливо, ближче підійти до садочка, а це може призвести до механічних пошкоджень.

Люди встановили барикади, щоб не допустити працівників служби до робіт, що можуть призвести до руйнування", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що за даними "СтопКору", дитячий садочок на Плеханова без погоджень та обґрунтувань рішенням Київради передали в оренду приватній компанії.

Другие новости