ПоддержатьУкраїнська

"Росія не агресор, я так не вважаю", – нова шокуюча заява Александра Хуга – відео

StopCor
StopCor

StopCor

'Росія не агресор, я так не вважаю', – нова шокуюча заява Александра Хуга – відео

Проросійський перший екс-заступник голови СММ ОБСЄ в Україні називає розв'язану РФ війну на Донбасі "великою проблемою" і ніяк не може визначитися з відповіддю на питання, є на Донбасі російські терористи чи ні.

Так, Хуг раніше говорив, що Місія фіксувала колони військових машин зі зброєю, що заходили на окупований Донбас з території України, передає "Діалог.UA".

"Особи, які входили до складу 16-ї повітряно-десантної бригади, з якими ми зустрічалися на непідконтрольних уряду (України, - ред.) районах", – говорив не так давно Хуг. А у своєму інтерв'ю ТСН Хуг і зовсім вразив цинічністю, заявивши журналісту, що для нього Росія країною-агресором не є.

Таким чином, Хуг відповів на пряме запитання журналіста: "Чи вважаєте ви Росію агресором".

За словами Хуга, на Донбасі є проблема, яка потребує вирішення. "Ні, але я вважаю, що Росія, як і Україна і окремі райони Донецької та Луганської областей, визнали, що існує велика проблема, яка потребує вирішення, і всі вони взяли на себе зобов'язання", – відповів Хуг на питання журналіста.

До речі, в одному зі своїх недавніх інтерв'ю Хуг потрапив в скандал після того, як заявив, що ОБСЄ не побачила доказів втручання Росії в те, що відбувається на сході України.

https://youtu.be/3EYtgz6g0Eg

Другие новости