ПоддержатьУкраїнська

"Росія повинна захотіти віддати нам нашу землю", – Зеленський

StopCor
StopCor

StopCor

'Росія повинна захотіти віддати нам нашу землю', – Зеленський

Президент Зеленський вважає, що повернення захоплених окупантами земель можливе лише за бажанням і згодою Росії.

Про це він зазначив під час безпекової конференції у Мюнхені 15 лютого, маючи на увазі окуповані агресором території на сході нашої країни.

Він наголосив: відповідно до свого внутрішнього відчуття та дій, вважає реальним досягнення припинення вогню і повернення окупованих територій. Проте скільки на це знадобиться часу, не знає.

"Цього хоче і Європа. І потрібно, аби цього хотіла Росія. Росія повинна захотіти віддати нам нашу землю", – наголосив Зеленський, передає "Вголос".

Також, на прикладі Будапештського меморандуму, зауважив: "Ми всі розуміємо: сильна армія, чи ядерна зброя, чи НАТО є захистом незалежності, територіальної цілісності країни. Жодні документи і меморандуми не захищають. Це ми, українці, кажемо вам на своєму прикладі. Ніхто нічого не гарантує, хоча ми дуже багато говоримо про міжнародне право. 21 століття – право сильного".

При цьому Зеленський додав: "Ми не хочемо ескалації конфлікту на сході. 14 тисяч осіб вже немає. Сотні тисяч поранені. Ми захищаємо і ні на кого не нападаємо".

Другие новости