ПоддержатьУкраїнська

"Рябошапка блокує кримінальні справи", - Венедіктова

StopCor
StopCor

StopCor

'Рябошапка блокує кримінальні справи', - Венедіктова

Тимчасово виконуюча обов'язки директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедиктова, виступаючи на засіданні Верховної Ради України в середу, 4 березня, заявила, що генеральний прокурор Руслан Рябошапка заблокував розслідування більш ніж тисячі кримінальних справ

"Організація роботи Офісу генпрокурора побудована таким чином, що в даний час більш ніж у тисячі виробництв ДБР не призначено процесуальні керівники і відповідно розслідування заблоковано. Але найстрашніше в цій ситуації, що генеральний прокурор заперечує цей факт", - зазначила Венедиктова, уточнивши, що таких справ налічується 1272.

За її словами, правосуддя в Україні кульгає через відсутність процедури заочного засудження.

"Відсутність процедури заочного засудження осіб ускладнює залучення до відповідальності осіб, які переховуються за межами держави або на окупованих територіях", - сказала керівник ДБР,передає "Фокус"

Вона також звернула увагу на надмірну бюрократизацію процедури досудового розслідування, через що слідчі змушені узгоджувати майже всі свої дії з прокурорами. Через це, сказала Венедиктова, даремно витрачається час і губляться докази.

Другие новости