ПоддержатьУкраїнська

Неправомірна вигода заступника голови Держводагенства: матеріали відкрито

StopCor
StopCor

StopCor

Неправомірна вигода заступника голови Держводагенства: матеріали відкрито

Детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП завершили розслідування факту отримання заступником голови Державного агентства водних ресурсів України неправомірної вигоди.  3 березня 2020 року стороні захисту  відкрили матеріали справи для ознайомлення перед складанням обвинувального акта і скерування його до суду.

За даними слідства, у 2018 році до посадовця звернувся представник  приватного підприємства з наміром укладення нового договору про надання послуг із Ірпінським міжрайонним управлінням водного господарства (йшлося про оренду Бучанського водоймища). Під час низки особистих зустрічей посадовець  Держводагенства висловив як умову укладення договору передачу йому неправомірної вигоди у вигляді 50% статутного капіталу цієї приватної компанії і в подальшому, половини прибутків.

Однак, згодом чиновник змінив плани, віддавши перевагу готівковим коштам, зажадавши неправомірну вигоду у 8 тис. дол. США.

6 березня 2019 року ГПУ спільно з САП за оперативного супроводу ГУБКОЗ  посадовця викрили  «на гарячому». Наступного дня йому повідомили про підозру.

Розслідування зазначених фактів детективи здійснюють із березня 2019 року після визначення підслідності у справі за НАБУ.      

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости