ПоддержатьУкраїнська

Ряд українських міністрів потрапив під приціл ГПУ

StopCor
StopCor

StopCor

Ряд українських міністрів потрапив під приціл ГПУ

Генпрокуратура України веде слідство щодо деяких глав міністерств уряду Володимира Гройсмана. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив генпрокурор Юрій Луценко. Він розповів і про стан справ зі зняттям недоторканості з 6 нардепів.

Новину повідомляє "Преса України".

"Я не можу виключити як нових подань на народних депутатів, так і дій щодо діючих міністрів. Зараз проводиться слідство проти багатьох фігурантів, в тому числі в нас є запитання і до діючих, і колишніх міністрів. І вони також пройшли по якісь окремій партійній квоті коаліційного уряду", - зазначив Луценко.

Жодних прізвищ при цьому він не назвав.

Разом з тим генпрокурор заявив, що ГПУ зібрала достатньо доказів для зняття недоторканності з 6 нардепів, подання на яких є у Верховній Раді.

"У нас зібрано достатньо доказів для того, щоб переконати неупереджених депутатів у необхідності зняття недоторканності та продовження досудового слідства", – заявив Луценко.

За його словами, під час розгляду подань на зняття недоторканності буде продемонстровано документи, відео- та аудіозаписи.

Нагадаємо,  21 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканості з 5 народних депутатів – Андрія Лозового, Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата та Максима Полякова.

Другие новости