ПоддержатьУкраїнська

Саакашвілі подав до суду на Порошенка за позбавлення громадянства – опубліковані документи

StopCor
StopCor

StopCor

Саакашвілі подав до суду на Порошенка за позбавлення громадянства – опубліковані документи

Лідер партії "Рух Нових сил" Міхеіл Саакашвілі повідомив про дату першого засідання у справі про позбавлення його громадянства України.

Про це політик повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає "Діалог.UA".

Саакашвілі повідомив, що його команді вдалося отримати документи, згідно з якими він був позбавлений українського громадянства. Тепер екс-губернатор Одеської області та його команда звернулися до Вищого адміністративного суду, щоб скасувати відповідний указ президента України.

"Нарешті через 3 місяці боротьби з бюрократичним і клептократичним свавіллям ми змогли отримати документи про позбавлення мене громадянства і подати позов про оскарження незаконного указу президента", – написав Саакашвілі.

Він вважає знаковим, що перше засідання у даній справі заплановане на 22 листопада – День Переваги і свободи – річницю подій на Майдані. Саакашвілі закликав українців, які підтримують його, прийти до будівлі Вищого адміністративного суду 22 листопада о 10:00.

Раніше повідомлялося також, що Саакашвілі подав до суду на Державну міграційну службу, вважаючи незаконним рішення про позбавлення його українського громадянства.

Другие новости