ПоддержатьУкраїнська

"Сам даю, сам беру" – на Київщині сільський голова не поспішає дотримуватися законодавства і прибирати незаконний МАФ, який сам дозволив встановити

StopCor
StopCor

StopCor

'Сам даю, сам беру' – на Київщині сільський голова не поспішає дотримуватися законодавства і прибирати незаконний МАФ, який сам дозволив встановити

До ГО "Стоп Корупції" звернулась приватний підприємець, яка повідомила про те, що в селі Ходосівка на Київщині просто в притул до її дерев’яної будівлі розмістили МАФ із призначенням "рекламна споруда".

Жінка боїться, що у випадку пожежі вогонь одразу може перекинутись на її територію.

''Сам даю, сам беру'' – на Київщині сільський голова не поспішає дотримуватися законодавства і прибирати незаконний МАФ, який сам дозволив встановити
''Сам даю, сам беру'' – на Київщині сільський голова не поспішає дотримуватися законодавства і прибирати незаконний МАФ, який сам дозволив встановити

Крім того, дана споруда площею 30 кв метрів розташована на тротуарі та частково на проїжджій частині.

Варто зазначити, що відповідно до законодавства України (ч. 3 ст. 16 ЗУ "Про рекламу"), забороняється "розташовувати засоби зовнішньої реклами на пішохідних доріжках та алеях та у населених пунктах на висоті менш ніж 5 метрів від поверхні дорожнього покриття, якщо їхня рекламна поверхня виступає за межі краю проїжджої частини".

Враховуючи ці факти, до поліції було подане звернення щодо усунення споруди.

8 листопада ВБДР УПП видало вимогу щодо негайного усунення встановленої з порушеннями рекламної споруди сільському голові села Ходосівка, однак МАФ і досі стоїть на місці.

 Вимога щодо усунення МАФу

Правозахисники "Стоп Корупції" виїхали до селища, щоб запитати в голови, чому він не виконує дану вимогу.

Виявилось, що дозвіл на встановлення надавав сам сільський голова Пянчук, який під час розмови підтвердив, що МАФ дійсно встановлений з порушеннями й зараз він нібито шукає кран, щоб демонтувати споруду.

 ''СтопКор'' поспілкувався з мером Ходосівки Пянчуком

Стопкорівці написали пояснення до поліції, щоб засвідчити той факт, що МАФ все ще незаконно розміщений в пішохідній зоні.

Ми й надалі стежитимемо за розвитком подій та за дотриманням вимог законодавства України сільським головою села Ходосівка Київської області.

 ''СтопКор'' засвідчив наявність незаконно розташованного МАФу

Другие новости