ПоддержатьУкраїнська

Санкції не заважають Росії готуватись до великої війни – Ярош

StopCor
StopCor

StopCor

Санкції не заважають Росії готуватись до великої війни – Ярош

Дмитро Ярош заявив, що санкції не зв'язали руки Росії. В результаті Кремль продовжує підготовку до великої війни. Депутат пояснив, що саме на це вказує.

Новину передає "Преса України".

Український депутат Дмитро Ярош повідомив, що сусідня Росія готується до великої війни. Про це він заявив в останньому інтерв'ю. За його словами, про це свідчить концентрація ударних угруповань по всьому периметру української держави, а також на кордонах Прибалтики та Фінляндії.

Ярош також зауважив, що антиросійські санкції, введені Заходом, не діють. Він вважає, що якби обмеження дійсно мали б ефекти, Володимир Путін вже давно здався б.

"Я більш ніж упевнений, санкції – це добре, але їх треба розгортати, особливо в тому світлі, що Росія зараз готується до великої війни...Тут тільки можу процитувати поета – "умом Россию не понять, аршином общим не измерить". Вона, як загнаний в кут щур, починає кидатися. Тому Заходу потрібно реагувати на такі речі не тільки санкціями, а й більш вагомими кроками – таке у мене ставлення", – розповів Ярош.

Він також нагадав, що Кремль продовжує чинити вплив на Близькому Сході, зокрема у Сирії, Південному Судані, Лівії та інших країнах. За його словами, збитки від санкцій Росія вдало компенсує підвищенням цін на енергоносії.

Другие новости