ПоддержатьУкраїнська

Санкції проти Росії дали осічку, – МЗС Австрії

StopCor
StopCor

StopCor

Санкції проти Росії дали осічку, – МЗС Австрії

Австрійська влада не надто задоволена введеними санкціями проти Росії, адже, на думку міністра закордонних справ Австрії Каріни Кнайссль, вони виявилися безрезультатними та не досягли поставленої мети.

В інтерв’ю австрійському виданню Kurier вона відзначила, що запроваджені проти Росії санкції у липні 2014 року, які були спрямовані в основному на газову і нафтову промисловість у глибоководному буровому районі Арктики, не спрацювали. Про це пише "Європейська правда".

"Вони, за моїми спостереженнями, виявилися неефективними, оскільки восени 2014 року ціна на нафту впала на більше ніж 70%. Послаблення російської нафтової промисловості, яке задумали передусім США, не досягло поставленої цілі. Санкції просто не спрацювали", - переконана Кнайссль.

При цьому міністрі заявила, що щодо санкцій не слід вживати визначення справедливі, адже "справедливість не є категорією політики".

"Санкції дали осічку", – зазначила Карін Кнайссль.

Разом з тим вона не стала уточнювати, чи буде Австрія голосувати проти продовження санкцій, натомість зазначила, що Відень діятиме у гармонії з європейськими партнерами.

Кнайссль також відзначила, що планує візит у Москву на запрошення глави російського МЗС Сергій Лаврова, однак не уточнила, коли саме він може відбутися.

Другие новости