ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" провів виїзну приймальню під стінами Дніпровського суду Києва

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' провів виїзну приймальню під стінами Дніпровського суду Києва

Активісти "Стоп корупції" провели виїзну громадську приймальню під стінами Дніпровського суду столиці. Представники проекту надали відвідувачам суду юридичні консультації та запропонували фахову підтримку під час слухань і розгляду справ.

"Ми передусім звертаємось до тих, чиї близькі потерпають від свавілля суддів, до тих громадян, чиї права грубо порушують, хто втомився від безпорадності й не знає, куди скаржитись.

''СтопКор'' провів виїзну приймальню під стінами Дніпровського суду Києва

Кваліфіковані юристи й правозахисники проводять громадські приймальні та навчають простих громадян, як захистити себе і свої права.

Під час розгляду справи в суді правозахисники "Стоп корупції" здійснюють громадський контроль за дотриманням норм закону з боку суддів, фіксують всі порушення процесуальних норм і прав підсудних та направляють скаргу до Вищої кваліфкомісії суддів та Вищої ради правосуддя. Ми закликаємо усіх убезпечити себе від суддівського свавілля та приєднуватись до команди "Стоп корупції", – зазначили активісти "Стоп корупції".

''СтопКор'' провів виїзну приймальню під стінами Дніпровського суду Києва

"Обмінюйся часом з тими, хто так само потерпає від несправедливості та безкарності представників закону! Навчайся та вступай до правозахисних груп "Стоп корупції"! Отримай навзаєм підтримку колег! 093 804 33 33, 098 474 62 24", – йшлося у листівці, яку активісти проекту поширювали під стінами Дніпровського суду.

Додамо, що наразі команда проекту охоплює 25 регіональних осередків по всій Україні.

Згуртована команда професіоналів напрацювала унікальні ефективні технології боротьби з беззаконням і корупцією – від виявлення до покарання винних. Ми готові поділитися досвідом!

АКТИВІСТИ-ПРАВОЗАХИСНИКИ виявляють проблему чи факт корупції, оперативно реагують на звернення, проводять громадські приймальні, надають правові консультації.

ЖУРНАЛІСТИ розслідують та висвітлюють проблему.

ЮРИСТИ надають безкоштовні юридичні консультації, готують звернення до правоохоронних та контролюючих органів з метою моніторингу викоренення факту корупції та покарання винних!

"Стоп корупції" входить до громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві юстиції, Державній екологічній інспекції, Міністерстві оборони, Державній пенітенціарній службі, обласних адміністраціях. Стопкорівці разом з народними депутатами в громадських комісіях відбирали прокурорів з різних областей України. "СтопКор" активно співпрацює з іншими організаціями: вже підписані Меморандуми  з більше ніж 20 громадськими організаціями та об'єднаннями країни.

Другие новости