ПоддержатьУкраїнська

Села зможуть приєднуватися до міст обласного значення – Гройсман

StopCor
StopCor

StopCor

Села зможуть приєднуватися до міст обласного значення – Гройсман

Рада дала добро на добровільне приєднання сільських громад до міст обласного значення. Володимир Гройсман розповів, які нові можливості відкриються перед жителями сіл та селищ.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі. Новину передає "Преса України".

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що народні обранці ухвалили законопроект №6466, який дозволяє приєднання сіл та селищ до облміст.  Свій голос "за" віддали 268 депутатів. Голова уряду розповів, яка мета такого об'єднання.

За його словами, головна ціль - надання можливості використовувати розгалужені та розвинені ресурси та послуги обласного міста, а також можливість реалізовувати спільні інфраструктурні, соціальні, містобудівні проекти на користь мешканців територіальної громади. Гройсман додав, що розширення фінансових ресурсів та можливостей для залучення інвестицій для об'єднаних громад – це ще одна позитивна сторона.

"Ухвалення законопроекту №6466 дозволить скористатися цими перевагами близько 1000 сільським та селищним радам навколо 150 міст", – заявив він.

Варто зазначити, за словами прем'єр-міністра, приєднання сіл та селищ до облміст відбуватиметься за рішенням громад. Також процес приєднання проходитиме за спрощеною процедурою. Тобто без проведення перших виборів на всій території.

Якщо президент України Петро Порошенко підпише законопроект, він вступить в дію з 1 травня.

Другие новости