ПоддержатьУкраїнська

Сестра Савченко закликала українців вийти на Майдан

StopCor
StopCor

StopCor

Сестра Савченко закликала українців вийти на Майдан

Закликаю усіх небайдужих вийти на акцію підтримки Надії Савченко, яка пройде на Майдані Незалежності в столиці, 22 квітня, о 12:00. Про це заявила сестра ув'язненого нардепа Віра Савченко. З її слів, влада навмисно тримає її сестру за ґратами, аби та не заважала розвиватися їхнім корупційним схемам. 

Новину передає "Преса України".

"Слідство у справі Надії Савченко продовжене на 6 місяців… Але це не вплине на нашу рішучість змінити запобіжний захід і вимагати звільнення Надії від арешту. Нагадаю, вона сама повернулася з Європейського Союзу до парламенту, в Україну, давати нашому уже прокурору свідчення, які він забажав… Друге. Надія Савченко пройшла поліграф. І вже сьогодні кінець п’ятниці, і нам обіцяли експерти, що дадуть висновки, дадуть свої заключення.  Час плинув. Два дні минуло. П’ятниця мала бути днем, де вони зроблять свої висновки. Але поліграф тривав 8 годин. Мабуть, не підходять результати кишеньковим спецслужбам. Замовлення з Банкової вимагає іншого. Тому мені шкода цих експертів, вони, мабуть, зараз, як нещасні вужі на сковорідці, і будуть витягувати щось, щоб зробити це прийнятним для замовника", – розповіла Віра Савченко.

Також вона додала, що Надію вже перевірили у психіатричній лікарні. Як і у випадку з "детектором брехні", досі ніхто не повідомив результатів огляду.

"Я закликаю вас в неділю на акцію. Ми її будемо робити на підтримку нашої Надії, тому що в нас надія є, і в нас її не відібрати. І те, що за 4 роки після Революції Гідності нам державу відкатують назад, нас знову вважають бидлом і не народом, з нами не рахуються, і знову діє телефонне право – нам це не подобається. І українці на це не підписувалися. І як би Петро, наш не президент, робив європейські заяви, – та тільки дії його дуже азіатські! Тому виходьте в неділю на акцію. Надія в нас є!", – резюмувала Віра Савченко.

Нагадаємо, Надію Савченко підозрюють у плануванні терактів та спробі розвалення державного устрою.

Другие новости