ПоддержатьУкраїнська

Шанс на звільнення: Денисова повідомила, що прохання матері Сенцова розгляне Комісія з питань помилування

StopCor
StopCor

StopCor

Шанс на звільнення: Денисова повідомила, що прохання матері Сенцова розгляне Комісія з питань помилування

Мама українського режисера звернулася до Путіна з проханням змилуватися над її сином і відпустити додому ще в середині липня, проте в Росії приступлять до розгляду прохання тільки зараз.

Людмила Сенцова в минулому місяці (липні) надіслала листа російському агресору, у якому попросила його проявити милосердя і помилувати її сина, який є мирним громадянином. Тоді Пєсков повідомив, що послання в Москві отримали і прохання матері політв'язня почнуть розглядати, як тільки звернення надійде до кремлівського керівництва, інформує "Діалог.UA".

Про те, що лист з проханням помилувати Сенцова надійшов до Адміністрації глави РФ, стало відомо вчора, 9 серпня, з вуст рупора Путіна Дмитра Пєскова. У п'ятницю, 10 серпня, український омбудсмен на своїй сторінці в Facebook повідомила громадськість про те, що клопотання мами українця вже передано Комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу.

Зараз Денисова просить прискорити процес розгляду звернення, враховуючи критичний стан бранця Кремля. Адвокат українця заявив, що Сенцов, який раніше не скаржився на своє здоров'я, зараз втратив будь-яку надію покинути стіни колонії.

Другие новости