ПоддержатьУкраїнська

Силовий привід Порошенка на допит: у ДБР зробили заяву

StopCor
StopCor

StopCor

Силовий привід Порошенка на допит: у ДБР зробили заяву

Експрезидент України Порошенко 30 разів не з'явився на допити у ДБР, є основи для силового приводу.

Про це в інтерв'ю для "Lb.ua" повідомила виконуюча обов'язки глави відомства Ірина Венедіктова.

"Провадження просуваються дуже тяжко. Петро Олексійович не приходить на допити. Має таку звичку... У двох епізодах - перевищення лімітів неявки. І ми підготували пакети з доказами для приводу, їх перенаправили в Генеральну прокуратуру. Ми повинні погоджувати це з прокуратурою, потім передавати матеріали в суд. Нехай суд вирішує, чи достатньо підстав для приводу", - повідомила Венедіктова.

В.о. глави ДБР сподівається, що силовий привід все ж не буде потрібен, і Порошенко на допит прийде добровільно. Венедіктова заявила, що зараз одне з основних завдань колишнього президента - показати те, що люди, які приймають закони, не можуть їх ігнорувати.

"Моє завдання як тимчасової виконувачки обов'язків директора - організувати роботу досудового розслідування. Як я буду виглядати в очах слідчих, в очах суспільства, якщо роблю свою роботу, а чоловік 30 разів не приходить допит?" - сказала Венедіктова, передає "ZN.ua".

Раніше адвокат п'ятого президента Петра Порошенка повідомляв, що його клієнтові не вдалося прийти на допит у ДБР "у справі українських моряків" через відсутність в країні на момент його проведення.

Другие новости