ПоддержатьУкраїнська

Сініцин: Справу Трухіна замнуть, мандат він не складе

StopCor
StopCor

StopCor

Сініцин: Справу Трухіна замнуть, мандат він не складе

Депутату від «Слуги народу» Олександру Трухіну, який п'яним втрапив у ДТП, де постраждали 6 осіб, нічого за це не буде. Таку думку висловив волонтер, співзасновник волонтерського об'єднання «Народний тил», колишній голова атестаційної комісії МВС України Роман Сініцин.

 Волонтер впевнений, що Трухін залишиться без покарання. На фото Олександр Трухін

"Проблема в тому, що цьому депутату нічого не буде. Справу замнуть, мандат він не складе. А ще більша проблема в тому, що я можу на пальцях рук порахувати ЗМІ в Україні, які б не ставили чи знімали щось за гроші. В принципі навіть пальці ще залишаться", - написав він у Фейсбуці.

Нагадаємо:

  • 23 серпня нардеп Олександр Трухін, перебуваючи за кермом автомобіля Audi на Бориспільській трасі скоїв ДТП - зіткнення з автомобілем Ford.
  • В останньому перебував керівник суддівського комітету УАФ Лучано Луччі. Він та ще двоє пасажирів отримали травми та були госпіталізовані.
  • Інформація про це потрапила у пресу. За інформацією ЗМІ Трухін та пасажири Ауді були в стані сп'яніння, автомобіль рухався з високою швидкістю, Трухін розмахував депутатським посвідченням та намагався залишити місце ДТП. Чи проводилось освідування на стан сп'яніння водія - невідомо.
  • Після активного висвітлення подій нібито одна з діджитал-агенцій розсилає листи "ЗМІ" з пропозицією прибрати новину і ті знімають новину про ДТП зі своїх сайтів, або хоча б прибирають там згадки про Трухіна.

Другие новости