ПоддержатьУкраїнська

Сивохо розповів, як "зшиватимуть" Донбас

StopCor
StopCor

StopCor

Сивохо розповів, як 'зшиватимуть' Донбас

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо анонсував створення Національної платформи примирення і єдності з метою реінтеграції Донбасу. За словами соратника Сивохо, платформа створюється в рамках виконання завдань, сформульованих президентом з гуманітарної політики. 

Представник команди Сивохо Іван Толкачов додав, що вона повинна буде "об'єднати під своїм крилом і громадські ініціативи, і державні програми".

На питання журналістів, чи створена дана платформа в рамках РНБО, Сивохо відповів, що це буде абсолютно нова структура, передає "Інтерфакс Україна".

Як повідомлялося, в жовтні 2019 року Сивохо анонсував створення Національної платформи примирення і єдності для "пошуку діалогу на шляху до миру".

Сивохо тоді зазначив, що багато хто критикує президента України Володимира Зеленського за "недостатню жорсткість і категоричність, але він президент світу і діалогу".

Він вважає, що для повернення до складу України Донбасу і проживають на окупованих територіях людей необхідно, як в родині, навчитися "розуміти, прощати і просити прощення".

Другие новости