ПоддержатьУкраїнська

Скандал на Закарпатті: Будапешт зажадав від України покарати "свободівців" за спробу спалення угорського прапора біля міськради в Береговому

StopCor
StopCor

StopCor

Скандал на Закарпатті: Будапешт зажадав від України покарати 'свободівців' за спробу спалення угорського прапора біля міськради в Береговому

Уряд Угорщини зажадав від української влади відповідної реакції на гучний скандал, що трапився в місті Берегове 12 листопада. Таку заяву зробив глава угорської дипломатії Петер Сійярто, інформує портал Hirado.

Сійярто сказав, що "Угорщина чекає від київського уряду ініціювання розслідування по членах націоналістичного угруповання, які незаконно зняли прапор Угорщини з флагштока біля завдання мерії Берегове".

Міністр додав, що в МЗС вже викликали по даному випадку амбасадора України в Будапешті.

"Учасники ці протиправних дій повинні бути заарештовані та засуджені в найкоротший термін", – зажадав міністр МЗС сусідньої держави.

Зауважимо, 12 листопада на Закарпатті пройшов захід, присвячений 79-й річниці формування організації "Карпатська Січ". Там і стався інцидент зі спробою підпалу прапора сусідньої країни.

Другие новости