ПоддержатьУкраїнська

Слідчих ГПУ змусять звітувати у справі президента ФФУ Павелка

StopCor
StopCor

StopCor

Слідчих ГПУ змусять звітувати у справі президента ФФУ Павелка

Скандальний президент Української асоціації футболу Андрій Павелко проігнорував засідання парламентської слідчої комісії з питань розкрадання державних коштів футбольними функціонерами. Пан Павелко віддав перевагу перегляду провального матчу "Шахтаря". Замість нього до ТСК прибули адвокат, представниками асоціації й працівники заводу ТОВ "ФФУ Продакшн". Та чи допомогла екснардепу така "група підтримки"? Дізнавайтесь із сюжету Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=bVAKtexIQSQ

Того ж дня Окружний адмінсуд столиці ухвалив рішення про те, що НАЗК має провести нову перевірку стосовно Андрія Павелка і визначити, чи дійсно його стиль життя і статки його родини відповідають задекларованим доходам функціонера.

Нагадаємо, корупційна історія бере початок із соціальної програми "Хет-трик", в рамках якої УЄФА щороку виділяв 6 мільйонів євро на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям. Згодом за ці гроші побудували "кишеньковий" завод ФФУ, а замість безкоштовних футбольних майданчиків підприємство забезпечили державним фінансуванням на 270 мільйонів гривень на рік.

Тоді ж масово почалася зміна керівників футбольних федерацій в усіх регіонах, а на їхні місця призначали лояльних до очільника УАФ прокурорів, губернаторів і депутатів.

Лояльні голови обласних федерацій задіяні в схемі з продажем майданчиків по завищеній ціні

Загалом за останні роки ГПУ та НАБУ відкрили 6 справ, пов'язаних з УАФ та Павелком. На найближче засідання члени ТСК запросили керівників правоохоронних органів, щоб ті відзвітували про стан розкриття справ і проведену роботу у справах.

Як повідомив журналістам голова ТСК, депутат "Слуги народу" Анатолій Костюх, головне завдання комісії – у найшвидші терміни отримати конкретні результати у відкритих провадженнях.

Другие новости