ПоддержатьУкраїнська

У НАЗК повторно перевірять президента Федерації футболу Павелка

StopCor
StopCor

StopCor

У НАЗК повторно перевірять президента Федерації футболу Павелка

У столиці днями відбулось друге засідання Тимчасової слідчої комісії ВР щодо корупції в українському футболі. Запрошували туди й очільника ФФУ Андрія Павелка, але останній так і не з’явився. З яких причин Павелко проігнорував засідання комісії та що далі чекає на функціонера? Дізнавався Кирило Вольний.

https://www.youtube.com/watch?v=bVAKtexIQSQ

Звичайно, поява пана Андрія на засіданні комісії створила б справжній резонанс, адже багато журналістів чекали саме на нього і були готові задати десятки, а то й сотні незручних запитань. Натомість замість функціонера прибула його "група підтримки" на чолі з адвокатом, представниками асоціації та працівниками заводу ТОВ "ФФУ Продакшн".

Про те, що це був зовсім не день Павелка, свідчить не тільки засідання ТСК та гучний програш "Шахтаря" з розгромним рахунком 0:3, а й те, що у цей день Окружний адміністративний суд міста Києва також засідав у справі, що стосується українського футболу та президента УАФ.

Окружний адмінсуд ухвалив рішення про те, що НАЗК має провести нову перевірку стосовно Андрія Павелка і визначити, чи справді його статки й спосіб життя відповідають офіційним доходам.

Нагадаємо, 15 листопада 2019 року Верховна Рада ухвалила постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування можливого порушення законодавства президентом УАФ Андрієм Павелком. За постанову проголосувало 260 депутатів.

А кілька днів тому фото одіозного голови УАФ з’явилося на "Стіні корупційної ганьби" прямісінько у центрі столиці на Майдані Незалежності.

Зауважимо, що фінальний звіт НАЗК має бути дуже цікавим, тож чекатимемо на нього та будемо уважно його читати. Сподіваємось, що ця перевірка буде дійсно прозорою. Тож далі буде.

Другие новости