ПоддержатьУкраїнська

"Смотрящий" Іванющенка - які впливові зв’язки досі діють на Донбасі

StopCor
StopCor

StopCor

'Смотрящий' Іванющенка - які впливові зв’язки досі діють на Донбасі

Рейдерство, тіньові афери, нелегальна розробка териконів, організація тітушок, сепаратизм, зв'язки з екс-регіоналом-втікачем Юрою Єнакієвським - подібний бекграунд депутата Покровської міської ради Сергія Андрійченка на прізвисько «Чікян» мав би зацікавити правоохоронців, але чомусь досі знаходиться ніби поза їхньою увагою. Будь-який незаконний рух у Покровську місцеві позв’язують з бандою Андрійченка. Люди хвилюються за свій бізнес і навіть за здоров’я.

''Смотрящий'' Іванющенка - які впливові зв’язки досі діють на Донбасі

Тим більше, що журналісти «СтопКору» дізналися – пан Андрійченко також брав участь у незаконних військових формуваннях. «Фактично незаконні формування на сході України, які підпорядковані російській окупаційній владі – є просто продовженням російської військової сили. Вони займаються різноманітними речами, переважно меркантильного характеру. За участь у незаконних військових формуваннях у нас передбачена відповідальність від 2 до 5 років ув’язнення», - зазначає політолог Олександр Палій.

''Смотрящий'' Іванющенка - які впливові зв’язки досі діють на Донбасі

Але здається, що навіть це не заважає пану Сергію дуже впевнено почуватися у Покровську. Та й не дивно, адже тут тобі – і розкішний маєток, і декілька квартир, і непоганий автопарк й навіть власний терикон.

''Смотрящий'' Іванющенка - які впливові зв’язки досі діють на Донбасі

А вже не за горами і вибори на посаду мера. Минулого разу Сергію Андрійченку не вдалося посісти крісло міського голови. І тепер, як запевняє нинішній мер міста, пан Сергій хоче взяти реванш. «Багато політичних сил почали вже готуватися до виборчої кампанії», - констатує міський голова Покровська Донецької області Руслан Требушкін, - «Протягом останніх трьох років в місті дійсно відбуваються такі речі, інакше як бандитизмом не назвеш: людям палять торгові павільйони, б'ють вікна і весь час саме тим активістам, які підтримують міську владу».

Наразі ті ж самі регіонали, які колись правили на Донбасі, змінили синьо-біле на вишиванки, розказують вже трішки інші речі, але займаються все тим же – продовжують розкрадати державу та чинити беззаконня, прямо таки як за часів кримінальних 90-тих.

''Смотрящий'' Іванющенка - які впливові зв’язки досі діють на Донбасі

Детальніше про це – у відеорепортажі з Донеччини:

https://youtu.be/Aei4FwhM-pY

Другие новости