ПоддержатьУкраїнська

Час розплати: проти Софієнко відкрито кримінальну справу

StopCor
StopCor

StopCor

Час розплати: проти Софієнко відкрито кримінальну справу

Подружжя Пехов-Софієнко відоме на всю Україну. Вона – як рейдер агробізнесу, а він – як екс-нардеп від Партії регіонів, що підтримував диктаторські закони.

 Подружжя Пехов-Софієнко / Стопкор

У попередніх випусках ми розповідали про їхній елітний маєток на столичних Осокорках, який розташований на 3 земельних ділянках. Власниця цієї землі – дочка пані Лесі – Наталія Карделен, яка проживає у Німеччині. Вартість маєтку і землі експерти оцінили у півмільйона доларів або ж 13,5 млн гривень. Цей “бідний” маєток має і приватний вихід до озера, що суперечить українським законам. Адже вільний доступ до водойм – це право усіх громадян України.

 Приватний вихід до озера, що суперечить українським законам / Стопкор

Відповідно до даних публічної кадастрової карти, хороми розташовані на землі, яка перебуває у комунальній власності. На якій мав би бути прохід до води, а за фактом – стоїть приватний будинок. За підрахунками активістів, захоплена ділянка сягає 10 соток землі, які коштуватимуть тут, щонайменше, 2 млн 700 тис грн. Подробиці справи вже вивчають у поліції. Сподіваємось, що по заверршенню цієї справи, земельна ділянка буде повернута територіальній громаді міста Києва і в подальшому там буде створений реабілітаційний центр для учасників та бійців АТО.

Час розплати: проти Софієнко відкрито кримінальну справу

Наразі ж правозахисники «СтопКору» повідомили, що у ДФС відкрили кримінальне провадження проти Лесі Софієнко за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, а саме 1 млн 300 тис дол а це 34 млн грн.

Подробиці у нашому новому сюжеті:

https://youtu.be/txTMcbKWea4

А «Стоп Корупції» продовжує відстежувати ситуацію з поверненням землі, яку захопило подружжя Софієнко-Пехова та будемо інформувати вас про хід кримінальних проваджень.

Другие новости