ПоддержатьУкраїнська

Сьогодні Анджей Дуда приїде в Україну з офіційним візитом – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Сьогодні Анджей Дуда приїде в Україну з офіційним візитом – подробиці

11-13 жовтня Президент Польщі Анджей Дуда перебуватиме з офіційним візитом в Україні. Про це інформує канцелярія президента Польщі.

 Фото: НВ

"11-13 жовтня 2020 року президент Польщі Анджей Дуда з дружиною перебуватиме з офіційним візитом в Україні", - йдеться в повідомленні.

За інформацією "Польського радіо", під час візиту відбудуться переговори з Президентом України Володимиром Зеленським і Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Запланована участь президента Польщі у заходах з нагоди 80-річчя Катинського злочину в Биківні. Він візьме участь у відкритті на території посольства РП в Києві пам’ятника легенді "Солідарності", етнічній українці Анні Валентинович, передає "Голос України".

У Києві Дуда також покладе символічний кошик з колосками пшениці під пам’ятником жертвам Голодомору в Україні 1932-1933 років, запалить свічку перед хрестом Героїв Небесної Сотні.

В Одесі президенти України і Польщі відкриють українсько-польський транспортний і логістичний форум, в їх присутності буде підписано меморандум про порозуміння між портами в Одесі та Гданьську.

В Одесі Дуда також покладе квіти до меморіальної дошки на вшанування пам'яті експрезидента Польщі Лєха Качинського.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Американський президент готовий стати донором крові.

Другие новости