ПоддержатьУкраїнська

"Спільне з бойовиками патрулювання кордону на Донбасі - ризикована справа" - дипломат Єлісєєв

StopCor
StopCor

StopCor

'Спільне з бойовиками патрулювання кордону на Донбасі - ризикована справа' - дипломат Єлісєєв

Запропонована Зеленським ініціатива стосовно спільного з ОРДЛО патрулювання на окупованих територіях надмірно ризикована для України і є грою за російським сценарієм. Про це повідомив у коментарі ZN.UA Голова ГО "Центр нових рішень", дипломат Костянтин Єлісєєв. 

За його словами, домовленості Зеленського несуть певні ризики, по-перше, вони можуть стати кроком до "прямого діалогу", який так активно нав'язує Росія.

"По-друге, це можливий крок до легітимізації незаконних збройних угруповань в ОРДЛО; по-третє, для виборів потрібен не лише контроль над кордоном, але і роззброєння бойовиків і виведення російських військ і техніки; або питання роззброєння вже не стоїть на порядку денному?

В-четвертих, якщо і реалізовувати таку ініціативу, то там повинні бути точно не представники ОРДЛО, читай російської окупаційної адміністрації, а українці; В-п'ятих, відкритим залишається питання відновлення роботи українських судів.

по-шосте, проведення виборів у жовтні 2020 року - це знову про надмірних очікувань, тому не дивно, що виникають плани на кшталт мюнхенського. Володимир Зеленський повинен чесно сказати, що вибори неможливі, поки не будуть виконані питання та умови безпеки", - прокоментував дипломат.

Як повідомлялося раніше, президент Зеленський запропонував представникам ОРДЛО спільне патрулювання окупованих територій під час проведення виборів. Україна планує об'єднати місцеві вибори і вибори в ОРДЛО, які повинні відбутися восени.

Другие новости