ПоддержатьУкраїнська

Справа Федорової : розслідування триває

StopCor
StopCor

StopCor

Справа Федорової : розслідування триває

Харківську підприємницю Ольгу Федорову продовжують фактично шантажувати правоохоронні органи. У війні екс-нардепа проти бізнесвумен Ольги Федорової згодилась стара кримінальна справа про ухиляння від сплати податків. Справу з легкої руки посадовців відновили, а так звані «обшуки» синхронно провели у десяти підприємців, що працюють під брендом «Сібмол», у шести з них вилучили майно.

Журналісти «Стоп Корупції» зателефонували посадовцю, який особисто керував обшуками у магазинах пані Ольги та чогось запросив туди на підтримку - окрім людей у масках - ще й прикордонників, які нібито за законом у фіскальні справи не втручаються – заступнику начальника ГСУ НПУ (з квітня 2016 року працював заступником начальника ОГСБЕП) Роману Копію. Втім, пан Копій від коментування ситуації відмовився, посилаючись на те, що на сьогодні більше не займається даною справою.

А от людина, яка довго не вертала вилучений незаконно товар у партнерів Федорової, взагалі від цього прізвища кидає слухавку, наче почула привида. Журналісти довгі тижні намагалися зв’язатися із заступником начальника ГСУ НПУ Євгеном Римаренком, щоб отримати коментар, навіть чекали на нього біля роботи, але так і не змогли його ані почути, ані побачити. Він ніби зник. Так само, як зникли деякі вилучені під час обшуків за його наказом речі.

Але, мабуть, найцікавіший персонаж – це процесуальний керівник - прокурор ГПУ Василь Яцинін. Вже у ДФС немає претензій до підприємців, але тільки не в нього. Саме він весь час шукає щось недовизначене у розслідуванні. Щоправда, так і не може пояснити, що. Зрештою, після години вмовлянь, пан Яцинін нібито погодився зустрітись з адвокатами протилежної сторони. Зустріч, щоправда, так і не відбулася. Іншим разом процесуальний керівник просто втік від знімальної групи. Каже – про цю справу взагалі… не чув.

Детальніше про перебіг подій у цій справі:

https://youtu.be/W0QZbd6k1yA

Другие новости