ПоддержатьУкраїнська

Ціна слідства: з допиту – на лікарняне ліжко

StopCor
StopCor

StopCor

Ціна слідства: з допиту – на лікарняне ліжко

До знімальної групи «Стоп Корупції» звернулась дівчина на ім’я Валентина. Вона просить не називати прізвища і не хоче показувати свого обличчя: боїться, що після розголосу цієї історії вона більше ніколи не зможе влаштуватися на роботу за спеціальністю. Наразі дівчина в психоневрологічному диспансері лікується від депресії та медикаментозно бореться з панічними атаками – все це наслідки допиту по справі, де Валентина проходить як свідок, у столичній прокуратурі.

Дівчина рік працювала державним реєстратором в комунальному підприємстві, на якому нібито незаконно перереєстрували кілька підприємств. Цю справу Валентина пам’ятає, каже, жодних сумнівів поданий пакет документів клієнтами у неї не викликав. Аж згодом її викликали на допит як свідка.

Зі слів Валентини, слідчий Сергій Ходаківський на допиті не з’ясовував реальні обставини події, а намагався отримати від дівчини ті свідчення, які йому потрібні для швидкого розслідування цієї справи. «Це був навіть не допит, це він мені намагався доказати… впевнити мене в тому, що я не робила», - стверджує дівчина. Згодом, як розповідає Валентина, слідчий перейшов до інших методів тиску на неї, зокрема, відмовився відчиняти вікно, коли дівчині стало погано від задухи. «Такий був стан, що втрачала свідомість», - згадує Валентина.

Деталі цієї справи у сюжеті:

https://youtu.be/n2NmCH6UBsQ

Другие новости