ПоддержатьУкраїнська

Справа Ставицького: екс-міністр втікач пообіцяв приїхати на суд

StopCor
StopCor

StopCor

Справа Ставицького: екс-міністр втікач пообіцяв приїхати на суд

Едуард Ставицький, який входив до кола найближчого оточення Януковича, сьогодні є фігурантом низки справ Генеральної прокуратури України. Зокрема, за даними ГПУ, Едуард Ставицький, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу та директор ТОВ «Танталіт» підозрюються в тому, що у змові з колишнім президентом Віктором Януковичем незаконно заволоділи і легалізували об’єкти «Пущі-Водиці» вартістю 540 мільйонів гривень.

Втім, нині одіозний екс-посадовець перебуває не просто на волі, а на Землі обітованій. Тепер по документах він зветься Натаном Розенбергом, є громадянином Ізраїлю та завдяки цьому став недосяжним для українського правосуддя.

Тим часом стало відомо, що Генеральна прокуратура України справу щодо Ставицького направила до суду для розгляду по суті. Перше засідання призначено на 11 липня. Сам Натан-Едуард всі звинувачення прокуратури відкидає та переконує, що жодного разу навіть не отримував повістки на допит. Але журналістам «СтопКору» особисто пообіцяв приїхати на це слухання, якщо, звісно, отримає запрошення від ГПУ.

Тож, «СтопКор» готовий надати всі дані про місце перебування та контакти Едуарда Ставицького Генеральній прокуратурі України, а також продовжує слідкувати за діями правоохоронних органів для подальшого вирішення питання: повернення та притягнення до відповідальності одіозного екс-міністра енергетики.

Деталі цієї резонансної справи та - вперше на українському телебаченні! - подробиці перетворення Ставицького на Розенберга у нашому сюжеті:

https://youtu.be/hBIdMzxHZ7Y

Другие новости