ПоддержатьУкраїнська

США не зможе забути військову агресію Росії проти України

StopCor
StopCor

StopCor

США не зможе забути військову агресію Росії проти України

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена не зможе забути агресії Росії проти України. Про це заявила експомічник держсекретаря США Вікторія Нуланд у інтерв'ю російському телеканалу "Дощ", передає "Lenta.UA".

 Фото: censor.net

"Звичайно, це неможливо, щоб Вашингтон забув про 2013-й, 2014-й, 2015-й роки та поточну ситуацію в Україні, на Донбасі та Криму. Це просто неможливо", - наголосила Нуланд.

За її словами, 2014 року РФ порушила багато норм міжнародного права.

"Я з держсекретарем Керрі і президентом Обамою брала участь у переговорах з деескалації конфлікту в Україні і виведення російських військ, але питання, чи хоче Москва всерйоз повернутися до цих обговорень, залишається відкритим", - заявила Нуланд.

Вона також досить жорстко відповіла на питання журналістки про "зовнішнє управління Україною", яке нібито здійснюють США.

У відповідь Нуланд нагадала підкуп Володимиром Путіним Віктора Януковича, у вигляді $ 3 млрд, які зникли з втечею колишнього президента з України, захоплення Криму, розпалювання сепаратизму та війни на Донбасі з постійним постачанням зброї й боєприпасів, а також відправкою туди військовослужбовців ЗС РФ тощо.

"Як це можна назвати?", - поставила запитання Нуланд, але відповіді не отримала.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Раді прийняли рішення по розв’язанню кризи з Конституційним судом.

Другие новости