ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, хто може очолити Львівську адміністрацію

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, хто може очолити Львівську адміністрацію

Кадрове перезавантаження на Львівщині триває. Після того, як Володимир Зеленський 26 грудня відправив у відставку Маркіяна Мальського через відсутність результатів роботи, Львівська обласна державна адміністрація залишилась без чинного постійного керівника. У редакції "СтопКору" з’ясували, хто є основними претендентами на посаду.

Наразі виконувачем обов’язків губернатора після звільнення Мальського де-юре є ексзаступник голови ЛОДА Василь Лозинський, який певний час очолював департамент економічного розвитку та інвестиційної політики області.

Василь Лозинський Фото: ЛОДА

У своїй декларації у серпні 2019 року він зазначив земельну ділянку в Суховолі, а його дружина – квартиру та гараж у Львові. Також Наталія Лозинська володіє трьома автівками – 2008, 2012 і 2014 років випуску. На колишньому місці роботи, в обласній асоціації місцевих рад "Ради Львівщини", Василь Лозинський заробив за рік 275 тис. грн, а його дружина-підприємець поповнила сімейний бюджет на 373 тис. грн. Також подружжя задекларувало майже 200 тис. доларів та понад 80 тис. євро.

33-річного пана Лозинського на Львівщині називають "людиною Дубневича". Як повідомив нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський, у шорт-листі претендентів на посаду нового голови Львівської ОДА також є прізвище Маркіяна Лубківського, який був головою оргкомітету "Євробаскет-2015", а згодом радником керівника СБУ Наливайченка.

У Львові також обговорюють як ймовірні кандидатури представника місцевої Зе-команди і сина ексдепутата Львівської міськради від партії "Свобода" Ярослава Тістика – 25-річного Ростислава Тістика та власника енергетичної компанії "Карпатський вітер", бізнесмена Максима Козицького. Відповідна декларація кандидата була подана Козицьким до реєстру НАЗК 27 грудня, повідомляє РБК Україна.

Більше про це – у матеріалі: Журналісти з’ясували, за що Зеленський звільнив львівського губернатора

Другие новости