ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, хто погодився взяти на поруки Савченко

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, хто погодився взяти на поруки Савченко

Згідно з українським законодавством, "взяти людину на поруки має право особа, яка має якісь видатні заслуги". Так, заступитися за Савченко зголосилися півсотні громадян. Серед них – колишній суддя і народний депутат.

Новину передає "Преса України".

В Апеляційному суді Києва розповіли, що 51 чоловік погодилися заступиться за ув’язнену нардепа Надію Савченко.

"51 осіб виявили бажання взяти Надію Савченко на поруки. Серед них – народний депутат України Віталій Купрій, колишній суддя Конституційного суду Шишкін Віктор Іванович, Савченко Віра Вікторівна", –  розповіли адвокати в суді.

До слова, столичний суд продовжив Савченко запобіжний захід ще на два місяці. А днями прокурор Олександр Климович розповів, що в автомобілі "Мерседес", в якому Володимир Рубан перевозив зброю і боєприпаси з ОРДЛО, були виявлені біологічні зразки Надії Савченко.

Відзначимо, сидячи в українському СІЗО Надія Савченко написала листа Володимиру Путіну. Президенту Росії вона повідомила, що обмін полоненими було зірвано через СБУ. Тому вона знову просить розблокувати процедуру обміну за її запропонованими правилами: віддати українській стороні всіх полонених, а натомість вона готова сісти в російську в'язницю.

Нагадаємо, Савченко планувала здійснити теракт у парламенті. Про це повідомив генпрокурор країни Юрій Луценко. З його слів, у сумці нардепа були не тільки бойові гранати з пістолетами, а й план розташування залу Ради, а також схема будови купола. "У слідства є незаперечні докази, що Надія Савченко, народний депутат України, особисто планувала, особисто вербувала, особисто давала вказівки про те, як провести терористичний акт тут, в цьому залі, знищивши бойовими гранатами дві ложі – урядову і посадову мінометами, обрушивши купол Верховної Ради і автоматами добиваючи тих, хто виживе", – акцентував Луценко.

Другие новости