ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо про двох лідерів проросійської опозиції, які мають намір брати участь у президентських перегонах

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо про двох лідерів проросійської опозиції, які мають намір брати участь у президентських перегонах

Прихильники "біло-синіх" не приховують свого розчарування: за п'ять місяців до виборів колишні "регіонали" не змогли домовитися про єдиного кандидата і "розпилюють" голоси й без того добряче поріділого за останні роки електорату.

Політичні сили, які розраховують на голоси проросійського електорату, на виборах президента України 2019 року виставлять двох кандидатів. Таку точку зору в ефірі політичного ток-шоу "Ехо України" на телеканалі "Прямий" висловив політтехнолог Віктор Уколов.

За версією політичного експерта,  у президентських перегонах мають намір боротися Вадим Новинський і Юрій Бойко. Це стало можливим через розкол в рядах колишніх "регіоналів". Одну частину представляє тандем Бойка-Рабиновича, що стосується Новинського, то він вирішив проявити власний політичний проект – партію "За мир" і ділитися голосами з екс-однодумцями не збирається.

https://youtu.be/c-tGpBqtW5Q

"Вадим Новинський, такий православний народний депутат Московського патріархату. Він, як ви бачите, на білбордах з'явився з написом "За мир" – партія. Його підтримує інша частина, колишня партія регіонів, пов'язана з Ринатом Ахметовим. Таким чином, ці спонсори розкололися", – стверджує Уколов.

Зауважимо, Вадим Рабинович публічно відмовився від участі в президентських виборах 2019 року, пояснивши небажання балотуватися приналежністю до іудаїзму. Він упевнений, що президент України повинен сповідувати православ'я.

Другие новости