ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо про плани Кремля щодо затриманих українських моряків

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо про плани Кремля щодо затриманих українських моряків

Українських моряків, яких затримали поблизу Керчинської протоки, перевели з СІЗО Сімферополя у Москву. Стало відомо про плани Кремля щодо українців.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 30 листопада, стало відомо, що всіх українських моряків, які незаконно були затримані російськими прикордонниками в акваторії Азовського моря, було переведено у Москву. Про це розповіла уповноважена з прав людини в Республіці Крим Людмила Лубіна.

"Жодного моряка в СІЗО Сімферополя не залишилося", – заявила вона.

Раніше Лубіна заявляла, що справи 24 затриманих моряків ВМС України буде вести велика група з московських та кримських слідчих. За її словами, поки скарг від українських полонених не надходило.

Нагадаємо, 24 українці, які були затримані 25 листопада, суд Криму арештував до 25 січня. Так, вони мають статус підозрюваних за частиною 3 статті 322 КК РФ "Незаконне перетинання державного кордону Російської Федерації". Як відомо, санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до 6 років.

Як повідомлялось раніше, 25 листопада під час переміщення українських кораблів до пункту дислокації у Маріуполі та Бердянську російські прикордонники відкрили вогонь та захопили кораблі разом з екіпажем. Українських моряків взяли у полон. Українські лідери та світова спільното засудили дії Кремля. Крім того, у зв’язку з таким ходом подій американський президент Дональд Трамп скасував зустріч з Володимиром Путіним.

Другие новости